Bazarový párty stan 10x30

Protože, jsme si jisti, že naše stany jsou velmi odolné a spolehlivé, nabízíme je také jako bazarové zboží za zvýhodněnou cenu pro zákazníky, kteří preferují nižší náklady a jsou ochotni přijmout menší známky opotřebení. Nicméně i naše bazarové stany prošly důkladnou kontrolou a jsou plně funkční a použitelné pro vaše další využití. Navíc mohou sloužit i jako skladovací prostor a není nutné žádné stavební povolení.

Díky lehké celohliníkové eloxované konstrukci jsou naše stany odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám a snadno se sestavují, takže jejich postavení zabere minimum času.

V létě poskytují naše stany příjemný stín, v zimě zase uzavřený prostor a v případě nepříznivého počasí jsou skvělým úkrytem před deštěm. S našimi stany se nemusíte bát, že by vám něco zkazilo vaše plány.

 

Konstrukce:

Kvalitní konstrukce z lehkého a zároveň odolného duralu (130/70/3 mm) je zárukou dlouhodobé životnosti a snadného postavení našich stanů.
Zavětrovací tyče a kotvící hřeby do měkkého podkladu zajišťují ještě větší stabilitu stanu, tudíž se nemusíte bát ani větších poryvů větru. V případě, že stan nestojí na měkkém povrchu, tak se k nohám stanu uvážou zátěžové sudy.
Průchodová výška 2,5m zajišťuje dostatečný průchod i pro lidi vyššího vzrůstu a zároveň dovnitř dostanete i vyšší objekty. Díky celkové výšce 4m je interiér stanu krásně vzdušný, prostorný a místa máte opravdu požehnaně.

 

Opláštění:

Kvalitní a odolné boční půlené plachty z polyesterové tkaniny s pokryvem z PVC a s vysokou gramáží (650-900g/m2) zajišťují nepromokavost, a nehořlavost stupně B1. Další výhodou je vysoká škála tepelné odolnosti (-30°C–70°C) Díky metodě vysokofrekvenčního sváření, použité při výrobě jsou plachty mnohem více odolné než od ostatních výrobců. Nemusíte se tedy bát, že by vám plachty při větším tahu rozpáraly. Navíc, pokud budete chtít, můžete je v polovině rozhrnout od sebe a za pěkného počasí si užít sluníčka.

Standartně jsou veškeré plachty ( střecha, bočnice) plné. V případě zájmu jsme schopni poskytnout místo plachet plných, plachty se slídovými okny popřípadě s vlastním potiskem. Plachtu taktéž můžeme vyrobit v jakémkoliv barevném provedení.

393 256 Kč bez DPH

475 840 Kč s DPH

Parametry

Výška 2,5m průchozí
Šířka 10m
Délka 30m
Barva bílá
Materiál konstrukce hliník
Materiál opláštění PES+PVC
WhatsApp Image 2023-02-23 at 10.18.10 (3) WhatsApp Image 2023-02-23 at 10.18.10 WhatsApp Image 2023-02-23 at 10.17.53

Rychlý kontakt