Jak vybrat stan? 

Párty stany se stávají neodmyslitelnou součástí mnoha druhů akcí. Tyto stany jsou vhodné na jakoukoliv venkovní událost za jakéhokoliv počasí. Pořádáte-li firemní večírek, VIP akci, festival, svatbu nebo jen malé rodinné posezení na zahradě a nevíte, jaký stan vybrat? Jsme tu pro Vás!

 

Pokud hledáte přístřešek pro catering, různé výstavy nebo chystáte jen malou rodinnou oslavu, máme tu pro vás nůžkové stany,

či pagodu ve velikosti 5x5. Můžete si vybrat nůžkový stan od nejmenšího 3x3 m až po největší 8x4 m. Lze snadno složit, rozložit i přesunout.

 

Hledáte-li párty stan na větší společenskou akci jako jsou různé VIP akce, firemní večírky či zahradní ples doporučujeme naše párty stany různých velikostí.

Základní velikost stanu je 10x5m a dále si můžete stan prodloužit po 5 m dle vašich požadavků.

Stany Vám můžeme vybavit nábytkem a výzdobou dle Vašeho výběru.

 

Pořádáte-li svatbu máme pro Vás na výběr naše svatební stany různých velikostí. Svatební stan můžeme vybavit krásnými baldachýny, nábytkem či ozdobnými řetězy.

 

Věříme, že u nás najdete párty stan, nábytek i výzdobu přesně podle Vašich představ. Pokud byste měli nějaké další otázky, neváhejte a kontaktujte nás.