O nás

 

Historie společnosti BERGER STANY je dlouhá. Již od roku 2000 se zabýváme pronájmem a prodejem párty stanů. V roce 2017 vznikla nově společnost s ručením omezeným, a v současné době párty stany i vyrábíme.

Vzhledem k tomu, že všechny námi nabízené párty stany jsou naše vlastní, můžeme tedy zaručit jejich 100% kvalitu, bezpečnost a funkčnost. Stany mají profesionální robustní konstrukce, statické posudky a jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů, které jsou v současnosti na trhu dostupné.

Pokud tedy pořádáte jakoukoliv oslavu či společenskou akci, zajistíme Vám párty stan přesně dle Vašich přání a požadavků. V naší nabídce naleznete jen ty nejlepší a nejkvalitnější stany různých typů a velikostí. Záleží jen na Vás, který si vyberete. Navíc poskytujeme i kompletní servis k uspořádání společenských, sportovních, firemních či soukromých akcí, včetně na míru řešených komponentů a doplňků. Zapůjčit si můžete širokou škálu vybavení. Například nábytek, dekorační prvky, včetně vhodné výzdoby pro jakoukoliv událost.

Samotnou montáž párty stanu zajišťují kvalifikovaní montážní dělníci, kteří mají v oboru dlouholeté zkušenosti. Vždy se snaží vyhovět potřebám klienta, pracují rychle, kvalitně a efektivně. Samozřejmostí je i perfektní provedení úklidu po dokončení samotné montáže.

Vždy se snažíme vidět celý projekt očima klienta. Naše dlouholeté zkušenosti nás naučily předvídat a proto jsme i dobrými rádci. Víme, jak uspořádat společenskou akci či oslavu tak, aby byl klient i jeho hosté maximálně spokojeni.

Každá nově pořádaná akce je pro nás výzvou, jak odvést co nejlepší a nejkvalitnější práci i v těch nejmenších detailech. Snažíme se o to, aby náš přístup ke každému klientovi byl maximálně vstřícný a přátelský. Jen tak lze udržet věrnost stávajících zákazníků a postupně získávat nové klienty.

Pokud jste se rozhodli využít služeb odborné firmy, neváhejte a kontaktujte nás. Nabízíme Vám naše zkušenosti, kreativitu, smysl pro detail a hlavně nadšení při realizaci Vašich představ.